Suure töö tulemusena saime valmis menüüprogrammi restoranidele, mille abil saab viia klientide rahulolu maksimumini ning suurendada läbimüüki kordades.

  • Inimesed söövad suuresti silmadega – igast roast kuvatakse pilt, nii et pettumuse oht kliendi ootuste ja reaalsuse lahknevuse tõttu väheneb miinimumini.
  • Toiduallergiad ja -talumatused on meie igapäevane reaalsus – tahvelarvutis on alati piisavalt leheruumi, et tuua välja kõik koostisosad, allergeenihoiatused jms märkused.
  • Administraatori arvutist saab muudatusi, parandusi ja täiendusi sisse viia väga lihtsalt ning operatiivselt kasvõi üheks õhtuks – nt saab köögis mingi roog selleks õhtuks otsa, administraator “lülitab selle roa lihtsalt välja” ning kliendi tahvelarvuti seda rooga ka ei kuva. Kui vajalik tooraine jälle olemas, saab roa menüüs jälle “sisse lülitada”.  Selline lahendus aitab ära hoida mitmeid kelnerite jaoks piinlikke olukordi ja klientide rahulolu on suurem.
  • Programm ei nõua suuri investeeringuid kuna töötab ka odavatel tahvelarvutitel ning on lihtne ja piisaval määral arusaadav kõigile, väikelapsest umbkeelse välismaalaseni.

02-tablet-menu-big3 02-tablet-menu-big2


pinterest