AVALIKU SEKTORI PROJEKTIDE ELLUVIIMINE

Avalik sektor on tohutult lai mõiste, mille alla mahuvad nii riigi kui ka kohalikud valitsusasutused aga ka fondid, sihtasutused, koolid, muuseumid, raamatukogud jpm. Kõige selle ühiseks omaduseks on riiklik rahastus, millega kaasneb suurem sotsiaalne vastutus kogu rahva ees.

Selleks, et riigi raha targalt ja vastutustundlikult kasutada, on mõistlik planeerida mõnesid oma tegevusi koostöös ettevõtetega, kellel on selleks vastavad teadmised, oskused ja kogemused. Kogenud spetsialistide nõu kuulda võttes sünnib alati lõppkokkuvõttes suurem kasu, kui seda omast tarkusest «põlve otsas» tehes ja huupi rapsides.

Näiteks hetkel on Eestis väga aktuaalsed haldusreformi teemad, milles meie saaksime edukalt kaasa aidata.

Teavituskampaaniate planeerimine ja disain.

Rahvaküsitluste korraldamine,
Uute omavalitsuste visuaalse identiteedi loomine jpm.

 

DIGITAALNE KOMMUNIKATSIOON

Lauaarvuti osakaal digitaalse info edastajana on ajapikku vähenenud. Järjest rohkem infot, sh pilte, filme ja muusikat jõuab meieni mobiiltelefoni või tahvelarvuti kaudu. Avalikus ruumis viibides näeme, et aja veetmine nutiseadmes on muutunud valdavaks, iseäranis noorte seas.

Ka avaliku sektori asutustel tuleb käia ajaga kaasas ning olla valmis uuteks väljakutseteks ja innovaatilisteks lahendusteks.

・Digitaalsete reklaamide disain ja meedia korraldus.

・Kodulehekülgede, sh mobiilsete versioonide disain ja programmeerimine. Mobiilsete vormide alusel info ja avalduste kogumine, digitaalselt täidetavate blankettide disain ja tehniline teostus.

・Mobiiltelefonide ja muude nutiseadmete abil digitaalsete ekskursioonide/audiogiidide helisalvestus, disain ja teostus.

JKKalev_flayeri_kujundus
TIM_0355

VISUAALNE IDENTITEET

Igal paigal on oma hing ja omapära. Meie eesmärgiks on need üles leida, ühtseks tervikuks vormida ning esitleda nii, et koduselt ja hästi tunneksid end nii oma inimesed kui ka külalised.

・Geokaartide, skeemide, hoiatus- ja piirdelintide, transpordiinfo, suunaviitade, tänavasiltide, majanumbrite, bännerite jm infomaterjalide kujundus ja valmistamine.

・Kultuuriasutuste, koolide, spordiobjektide, sihtasutuste jms kaasaegse ja professionaalse visuaalse identiteeti loomine.

・Keerulistes hoonetes nagu valitsusasutused, muuseumid, raamatukogud, haiglad-polikliinikud, koolimajad jmt hõlpsamaks orienteerumiseks viidasüsteemide väljatöötamine.

・Turismiobjektide ja vaatamisväärsuste juurde infotahvlite kavandamine, disain ja teostus. Vajadusel otsime ise ka info ja koostame tekstid.

・Heakorra eeskirjade arusaadav disain ja levitamine. Piktogrammide väljatöötamine.

・Jäätmekäitlemisalase kommunikatsiooni ülesehitus, info disain ja teostus.

TTHK_umbrik_kujundus_curv_big flayer_2_a flayer_3_a

 

MUUSEUMIDE, NÄITUSTE, VÄLJAPANEKUTE JA MESSIDEL OSALEMISTE DISAIN.

Tänapäeval taandub kõik müügile. Ka muuseumid ja näitusesaalid, haiglad ja koolid peavad suutma end atraktiivseks teha, enda kasuks otsustama panna. Sest külastuste, patsientide või õpilaste arvust sõltub nende kestmajäämine.
FullSizeRender copy

holocaust_muuseumi_kujundus holocaust_muuseumi_kujundus_2


REKLAAM

Kuigi reklaami peetakse pigem tulundussektori pärusmaaks, ei pääse sellest tänapäeval üle ega ümber ka ükski mittetulundussektori asutus. Iseendast positiivse kuvandi loomine ja levitamine on elutähtis igale organisatsioonile.

・Messibokside, reklaamkingituste ning meenete kujundus ja teostus.

・Pidude, laatade, kultuuri-, spordi- jm ürituste disain ja reklaamikampaaniad nii digitaalses kui ka trükimeedias.

・Plakatite, kalendrite, voldikute, brošüüride, kutsete, diplomite, tänukirjade, piletite jm pisitrükiste disain ja valmistamine.

EstonianOpen_outdoor1_big

Rollup_kujundus_valmistamine_harAmet_3

Aerial Cinematography by Plurium, Estonian Open Air Museum. EVÕM droonivideo. from Aleksei Nugis / plurium.ee on Vimeo.

Lisaks andekatele disaineritele on meie meeskonnas ka väga laialdaste kogemustega foto- ja videokunstnikud, kes lavastavad ja jäädvustavad ühtviisi professionaalselt nii elus- kui elutuid objekte, nii maalt kui ka õhust.

Huvi korral võta meiega julgesti ühendust! Üheskoos selgitame välja teie vajadused ja leiame aega raiskamata just teile sobivad lahendused.

 

 


pinterest