Youtube ettevõttele

YouTube on suuruselt teine ​​otsingumootor maailmas, jäädes maha ainult Google’st. Saidi kaudu striimitakse üle kahe miljardi video päevas ning kõik reklaamijad soovivad tükki sellest vaatajaskonna-pirukast.

 

Kui palju maksab reklaami näitamine YouTube’s?

YouTube’s reklaamijad maksavad reklaami näitamise eest, keskmine hind ühe näitamise kohta on vahemikus 0,10€ – 0,30€. Reklaami toel näitamised lähevad kirja ka kui klipi tavavaatamised.

YouTube’s on neli standard reklaamivormi:

Otsingutulemustes – reklaami näidatakse YouTube otsingutulemuste kohal.

In-slate – reklaami näidatakse valitud videoklippide lõpus.

In-display – reklaami näidatakse valitud videoklipi kõrval.

In-stream – reklaam mängib enne valitud videoklipi algust.

 

Hinnakujundus varieerub, videoklippidega seotud reklaamid jäävad pigem hinnaskaala kõrgemasse otsa (0,30€) ja otsingutulemustega seotud reklaamid alumisse otsa (0,10€).

Reklaamijad saavad sihtrühma määrata vaataja vanuse, soo, asukoha või eelistatud videoklippide järgi, mida neile YouTube’is vaadata meeldib. Üldiselt on täpsemini defineeritud sihtrühmale reklaamimine natuke kallim.

 

Üldiselt on YouTube reklaamid suurepärane viis, kuidas tõsta oma kodulehekülje külastatavust mõistliku kuluga. Enamiku reklaamide puhul potentsiaalsed kliendid reaalselt otsustavad, et soovivad sinu reklaami vaadata. Lisaks tõstab sinu ettevõtte videoklippide kõrgem vaadatavus ka firma usaldusväärsust ja loob paremad võimalused videoklippide orgaaniliseks jõudmiseks YouTube’i või teiste otsingumootorite tulemuste etteotsa.

TIM_3588RD_correct_small3

Andrei Gellart   |   DIGITURUNDUSE KONSULTANT

Võta julgelt ühendust telefonil +372 5854 5869 või e-maili teel: ag@plurium.ee

Joa 2/1, Kadriorg, Tallinn / Google Maps

 

Tulge kohvile – saame tuttavaks, arutame perspektiive ja võimalusi!

Teie nimi

Teie e-post

Teie telefon

Sõnum


pinterest